Ürün Markası Nedir?

Tüm Ürünlerimiz DEKORJİNAL markalıdır.

 

DEKORJİNAL kimdir ?

Dekorjinal 2009 Yılından bu yana aktif olarak 19 Ayrı ülkeye ihracat yapan. 23 Farklı kategoride 3000 Kadar ürünü kendi bünyesinde üreten bir dekoratif ürünler ve aksesuarlar markasıdır. DEKORJİNAL markası ve grup markaları T.S.E. tarafından 6 ayrı marka tescilimiz ile 2009 yılından bu yana koruma altındadır. İzmir sarnıç da bulunan 2500 M2 lik fabrikamızda. Üretmekteyiz.

Firmamız ile çalıştığı  ülke ve ürün grupları ile ilgili bilgilere instagram.com/Dekorjinal dan ulaşabilirsiniz.

ONLINE / XML BAYİLİK NEDİR? 

Online bayilik ya da xml bayilik, kendi internet siteniz ya da aracı sitelerde bulunan (gittigidiyor.com, n11.com vb.) mağazalarınız üzerinden stok bağlamanıza gerek kalmadan sürekli satış yapabileceğiniz bir sistemdir.

 

NASIL BAYİ OLABİLİRİM?


Dekorjinal.com un sağladığı stok ve toptan fiyata alışveriş imkanlarından yararlanmanız için önce siteye üye olmanız, ardından bayi olmak istediğinizi bize bildirmeniz gerekmektedir. Ardından size gönderilen sözleşmeyi eksiksiz doldurmanız ve bayi olarak onay almanız gerekmektedir.

 

Telefon:  0 232 207 07 17

E-posta: info@dekorjinal.com

 

 

 

İSTENİLEN EVRAKLAR.

Şirket : Vergi levhası, imza sirküleri, kimlik örnekleri.

Şahıs lar için ( Nüfus Cüzdanı örnekleri )

 


Bayiliğiniz onaylandıktan sonra sisteme bayi girişi yaptığınız an söz konusu ürün/ürünlerin, toptan fiyatı/fiyatlarına erişim izniniz olacak. Bununla birlikte kendi siteniz üzerinden belirlediğiniz bir fiyat üzerinden satış yapıp Dekorjinal.com dan aynı ürünü toptan fiyatıyla sipariş edebileceksiniz.ONLINE / XML BAYİLİK AVANTAJLARI

1- Bir adet bile stok bulundurmadan satış yapabilir, bu sayede bütçenizi farklı amaçlar için yönetebilirsiniz.

2- Ürünlerin fotoğraf çekimleri için zaman, emek ve para harcamazsınız. Dekorjinal.com kendi sitesinde bulundurduğu bütün ürünlerin fotoğraflarını kendi bünyesinde profesyonel olarak çeker ve sisteme öyle giriş yapar.

3- Sürekli yeni modelleri takip etmek için zaman harcamaz, çaba sarfetmez ve bu iş için yeni istihdam sağlamak zorunda kalmazsınız. En yeni modellerin takibini Dekorjinal.com sizin için araştırır, en kısa sürede sisteme giriş yapar.

4- Dekorjinal.com stok miktarını her zaman en uygun seviyede tutar. Üretici olduğundan dolay ürünlerde stok sorunu yaşamazsınız..

5- Hızlı kargo sistemiyle müşteri kaçırma riskini en aza indirirsiniz. Dekorjinal.com hafta içi saat 13:00'ten önce verilen bayi siparişlerini aynı gün ( Ürün stok durumuna göre ) veya max 4 iş günü içerisinde kargolar. Bu sayede siz de ürünü en hızlı şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.ONLINE / XML BAYİLİK ve ÇALIŞMA KOŞULLARI 

1. Dekorjinal.com'a online bayii olabilmek için vergi mükellefi olma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Fakat vergi mükellefi olunsun veya olunmasın kullanıcılarımızın ilk girişlerinde 1500 TL gibi bir bakiye ile sisteme giriş yapılmalıdır. Bu 1500 TL dekorjinal.com'a artı bir ücret için verilmiş bir rakam değildir. Yatırmış olduğunuz rakamı bakiyeniz olarak sisteme giriş sağlayacağız. Vermiş olduğunuz siparişler bu 1500 TL üzerinden düşülecektir. Bakiyenizin bitmesinin ardından istediğiniz tutarda bakiye yükleyebilirsiniz.

2. Yukarıdaki şartları yerine getirmiş her gerçek veya tüzel kişiler siteye üye olmalı ve bayi olmak istediklerini bize bildirmelidirler.

info@dekorjinal.com veya 0 232 207 07 17 irtibat numarası üzerinden bayi olmak istediğinizi bildirebilirsiniz.

Yapılacak incelemeler doğrultusunda şartların uygun görülmesi halinde bayiliğiniz onaylanır. Sonrasında formda belirtiğiniz giriş bilgileri ile bayi portalımıza giriş yapabilirsiniz.

3. Kargo takip bilgileri, yeni ürün, kampanya veya özel bildirimleri alabilmeniz için geçerli ve sık kullandığınız e-posta bilgileri ile başvuru yapmanızı öneririz.

4. XML bayilik linki servisimizden yararlanabilmeniz için yukarıdaki tüm şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. XML bayilik linki bilgileri tarafınıza e-posta yoluyla gönderilecektir.

5. Siparişlerinizi internet sitemiz üzerinden bayi girişi yaparak veya mail yolu ile verebilirsiniz.

6. Siparişinize ait ödemeleri sitemizden Kredi Kartı ve Havale/EFT olarak yapabilirsiniz.

7. Kar marjı ürün grubuna göre değişmekle birlikte %30-40 arası dır. Bayi Fiyatlarını bayiiliğinizin onaylanmasının ardından görebileceksiniz


8. Siparişlerinize ait kargo takip bilgileri gönderim sonrasında sipariş detayınıza işlenir. "Siparişlerim" sayfasından bu bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

 

9. XMLbayilik için web sitenizden data çekmek için gerekli teknik altyapı sizin sorumluluğunuzdadır.

 

10. Dekorjinal.com faturayı bayi ünvanına keserek düzenlemektedir. Ve ay sonunda topluca gönderilmektedir.

 

11. Bayi müşterisine kesmiş olduğu faturayı müşterisine email / posta / kargo yolu ile göndermek ile yükümlüdür.

 

KARGO VE İADE

 

1.       Firmanıza iade olarak gelen ürünler iade koşullarına uyuyorsa tarafımıza maksimum 15 iş gününde kargo bedeli tarafınıza ait olacak şekilde iade yapabilirsiniz. Böylelikle iade ettiğiniz ürünlerin size çıkış tutarındaki tutar bakiyenize eklenir

2.       Müşterinin sebep belirtmeden ürünü geri iade etmesi durumunda kargo bedeli Bayi tarafından karşılanır.

 

3.       Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır. 

  

4.       Ürün kargolanması esnasında ürünün eksik gönderilmesi, fazla gönderilmesi, yanlış gönderilmesi, kırık, bozuk,ayıplı veya parçalanmış gönderilmesi durumunun kargo tespit tutanağı ile tespit edilmesi halinde kargo ve ürün masrafları dekorjinal.com `a aittir. 

 

XML BAYİLİĞİMİ İPTAL ETTİREBİLİR MİYİM?

 

Sözleşmenin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde her hangi bir gerekçe gösterilmeden iptal edilebilir

 

 

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Telefon: 0 232 207 07 17

E-Posta: info@dekorjinal.com